Izvēlies valodu:

Latvia

 • Čau, mani sauc Mišele un man ļoti patīk mode...diemžēl vēl nesen es nevarēju valkāt tādus apģērbus, kurus es gribētu, jo mans ķermenis bija ļoti sliktā formā. Biju mēģinājusi dažādus notievēšanas veidus, bet viss bez rezultātiem. Bet kopš iepazinos ar UltraSlimSystem es jūtos lieliski – nometu lieko svaru, man ir daudz vairāk enerģijas nekā jebkad agrāk – UltraSlim mazina manu ēstgribu, tāpēc es neesmu vienmēr izsalkusi. Beidzot esmu apmierināta ar savu figūru! Var valkāt tādus apģērbus, kurus gribu, man ir daudz vairāk pašpārliecinātības, vairs nebaidos runāt ar foršiem čaļiem ;) Tas ir forši! Jums noteikti ir jāizmēģina šo produktu – priekš manis tas darbojas!

  Mišele
  Lielbritānija
 • Pirms Ultra Slim System es izmēģināju dažādas diētas un notievēšanas plānus. Biju lietojusi, starp citām, kopenhāgenas diētu un dažādu veidu badošanās. Bet pēc katras svara zaudēšanas paradījas jo-jo efekts. Tagad es lietoju Ultra Slim, regulāri vingrinos un esmu laimigākā nekā jebkad agrāk.

  Gunta M. gberzina@yahoo.com
  37, Ogre
 • Ultra Slim System palīdz man saglabāt formu. Uzlabojas arī mana pašsajūta un pašvērtējums :) NEKĀDAS DEPRESIJAS! Man vīrs vienkārši dievina jauno mani.

  Sāra,
  Indiāna
 • Cik es atceros, man vienmēr bija problēmas ar svaru un formas uzturēšanu. Es izmēģināju Ultra Slim System pēc paziņas ieteikuma, kura bija lietojusi to agrāk. Sākumā es biju skeptiska, bet pēc pāris lietošanas dienām man nebija šaubu par produkta kvalitāti. Vienreižeja pašsajūta, enerģija vingrinājumiem. Sirsnīgi ieteicu!

  Olīvija,
  Ņujorka