Izvēlies valodu:

Latvia

Ultra Slim System sastāvdaļas ir unikāla pārbaudīto tievēšanas vielu kompozīcija. Savienota ar zinātniskiem pētījumiem, tas ir agrāk holistiskā medicīnā nesastopams impulss veselīgai svara zaudēšanai. Vitamīnu un uzturvielu pievienošana pilnīgi atbrīvo organisma potenciālu.

  • Ekstrakts no rūgtā apelsīna
  • Ekstrakts no guarānas ar kofeīnu
  • Piperīns (uz piparu bāzes)
  • Zaļa tējas ekstrakt
  • Tirozīns
  • Kofeīns

Tirozīns pastiprina un paātrina zemādas taukaudu dedzināšanu, vienlaikus izraisot spēka un muskuļu masas pieaugumu, kā arī stiprinot anabolisko efektu.

Kofeīns veicina taukaudu dedzināšanu, kā arī ļauj izturēt intensīvus vingrinājumus, palīdz ievērot diētu un aktivitāti ar mazu enerģijas devu no ēdiena. Kofeīns uzlabo psihisko stāvokli cilvēkiem ar mazkaloriju uzturu.

Zaļas tējas ekstrakts palielina enzīmu aktivitāti, kuri ir atbildīgi par taukšūnu sadalījumu, palielina enerģijas pateriņu termoģenēzes pastiprināšanas rezultātā, kā arī palēnina to savienojumu darbību, kas sekmē tauku rašanās.

Piperīns (uz piparu bāzes) intensificē gremošanas sulas izstrādāšanu, atvieglo barības sagremošanu un tās izmantošanu organisma stiprināšanai. Arī paaugstina kuņģa sulas skābumu, atvieglojot olbaltumvielas gremošanu. Piperīns palielina fizisko un psihisko veiktspēju.

Ekstrakts no guarānas ar kofeīnu veicina liolīzi, novērš tauku uzkrāšanu ar hidrolistiskā triglicerīda sadalījumu taukaudos, kas izraisa glicerīna un taukaudu izveidošanu, kuras uzņem audu vairākums no asinsrites sistēmas.

Ekstrakts no rūgtā apelsīna veicina kaitīgo vielmaiņas produktu likvidēšanu no organisma, paātrina vielmaiņu, samazina ēstgribu un palielina taukskābes izmantošanu enerģijas pārmaiņā.

Unikāla Ultra Slim receptūra nodrošina slaidāku un tvirtāku ķermeni, pateicoties sastāva izmaiņām un atbilstošai dabisko procesu regulēšanai.