Izvēlies valodu:

Latvia

 • » Vai Ultra Slim lietošanai vajag pievienot klāt vingrinājumus?

  Mēs ieteicam Ultra Slim savienošanu ar vingrinājumiem un atbilstošo diētu, lai sasniegtu vislabākus efektus. Var arī lietot Ultra Slim bez fiziskās slodzes (ja ir ārsta aizliegums). Tik un tā efekti būs pamanāmie.

 • » Ko nedrīkst darīt, lietojot Ultra Slim?

  Ultra Slim uztura bagātinātājs atbrīvo no iepriekšējiem aprobežojumiem, nevis tos rada. Bet tomēr ieteicam aprobežoties ar alkohola dzeršanu un smeķēšanu. Šeit ir runa par Tavu veselību...

 • » Vai sievietes var lietot Ultra Slim?

  Ultra Slim System lietošanas pētījumi parādīja pozitīvo ietekmi kā vīriešiem, tā arī sievietēm. Kā katrā gadījumā, sievietēm grūtniecībā vai barojošām māmiņām ir jākonsultējas ar savu ģimenes ārstu.

 • » Kā būs iepakots Ultra Slim? Vai konfidenciāli?

  Produktus pakojam ļoti konfidenciāli, klasiskā pelēkā kastītē, pēc kuras nevar uzzināt, kas ir iekšā.

 • » Kas notiks, ja pārstāšu lietot Ultra Slim?

  Ultra Slim ir klasisks uztura bagātinātājs, izstrādāts uz dabiskām sastāvdaļām. Vienkārši neiespējama ir atkarības rašana. Tas ir tāpat, kā ar salātu ēšanas pārstāšanu.

 • » Kas ir Ultra Slim System?

  Ultra Slim System ir dabisks uztura bagātinātājs. Organiskās sastāvdaļas atbrīvo metabolismu, kas nodrošina slaida auguma sasniegšanu. Produkts satur augsto kofeīna devu. Preparātu nevajadzētu lietot grūtniecības, barošanas ar krūtīm, sirds slimību un paaugstināta asinsspiediena gadījumos. Pirms notievēšanas terapijas uzsākšanas ieteicam konsultēties ar ārstu vai dietologu. Ir jālieto 1 kapsulu divas reizes dienā, apmērām 30 min. Pirms brokastīm un pusdienām.

 • » Kā darbojas Ultra Slim System?

  Vispārīgi sakot, veicinot dabiskās ķīmiskās reakcijas organismā un to katalizēšanu metabolisma palielināšanas un taukaudos

 • » Vai Ultra Slim System lietošanai ir kaut kādas kontrindikācijas?

  Produkts satur augsto kofeīnas devu. Preparātu nedrīkst lietot grūtniecības, barošanas ar krūtīm, sirds slimību, paaugstināta asinsspiediena gadījumos. Pirms notievēšanas terapijas uzsākšanas ieteicam konsultēties ar ārstu vai dietologu.